Yılın Trend Halıları – Gordios Halı

Her yıl farklı farklı desenlerde ve renklerde halılar görebilmekteyiz. Peki bu yılın trend halıları nedir? Hangi renkler ve desenler daha çok tercih ediliyor?

Yılın Trend Halıları – 2021

Gordios markası olarak trendleri takip ederek bu bağlamda seveceğiniz ürünleri beğeninize sunuyoruz. Modern ve şık çerçeveli isteyenler için Gordios Boğaziçi serisini ürettik. Doğal ip özelliği ve iplik sıklığı sebebiyle evinize çok yakışan bir seri olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca yine aynı koleksiyonda düz sade renk halılarda bulunmaktadır. Evinde sadelik tercih edenlerin ilk tercihi yine boğaziçi serisi olabilir.

Eğer tercihiniz hafif ve ince halılardan yana ise Gordios inci serisi tam size göre. İnci serisi, kristal serisi ile birlikte halı kategorisin en uygun fiyatlı koleksiyonu. Kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlı ürünler almak istiyorsanız bu iki koleksiyonumuza göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.


Özel Ölçü Halılar

Gordios halı serisinde bulunan sedef, inci, boğaziçi gibi birçok serimizde özel ölçü imkanı bulunmaktadır. Koridor veya mutfak gibi alanlarda özel ölçülerde trendi yakalamak isterseniz Gordios markasını tercih edebilirsiniz.

2021 yılının trend halıları için Gordios Halı instagram sayfasını takip edebilirsiniz.