Biz Kimiz?

Gordios Halı bir Küçükmutlu markasıdır.

Küçükmutlu markası 1979 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. İzmir’de perakende, Türkiye genelinde toptan olarak hizmet vermektedir.

Uzun yıllar sektör içerisinde edindiği deneyimleri kaliteli hizmet anlayışıyla tüketiciye ulaştıran Küçükmutlu, sağladığı ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları sayesinde halı sektörüne öncülük etmektedir.

Orta Asya’da bulunan Türklerin ilk olarak MÖ 6. yüzyılda halı dokuduğu tespit edilmiştir. Şimdiye kadar bulunabilen en eski halı olan pazırık halısı, ince bir işçilik ile gördes düğüm tekniği kullanarak yapılmıştır. Gördes düğümü halı dokumada kullanılan ilk tekniklerdendir. Gordios ismi de gördes isminin türetilmesi ile oluşturulmuş bir isimdir.
Küçükmutlu markası 1979 yılından itibaren halı sektöründe edindiği tecrübe ile ürünlerini üretmektedir. Geçmişten aldığımız tecrübeyi günümüze, günümüzdeki bilgimizi ise geleceğe taşıyoruz.
Gordios halı olarak üretmiş olduğumuz tüm ürünlerin garanti desteğini sağlamaktayız. Üretim hatası tespit edilmiş ürünler tarafımızda tespit edilip, müşteri mağduriyeti giderilmektedir.

Evimin birçok halısını Gordios Halı'dan tercih ettim. Çok şık ve kaliteliler. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yunus Emre - İzmir

Marmaris serisi halıların desenlerine bayıldım. Cıvıl cıvıl ve evin havasını değiştiriyor.

Damla - Antalya

Desenli jütlere eşim bayıldı. Şık ve zarif. 2. olarak da fil desenli modelden satın aldım.

Kaan - Aydın

Evimin tüm yolluklarını Alaçatı serisinden seçtim. İstediğim ölçüde hazırladılar. Hatta yatak odası için özel olarak daire istedim. O konuda da yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim.

Meliha - Uşak

Bir ürün için müşteri hizmetleri ile görüştüm Çok ilgilendi! Beni Antalya'da ki bayiye yönlendirdi ve istediğim ürünü oradan satın aldım. İlgisi için müşteri hizmetlerine çok teşekkür ederim.

Büşra - Muğla